HURTOWNIA

śruby - wkręty - nity - pręty - gwoździe - elektronarzędzia

 

 

BIMEX jest wyspecjalizowaną firmą w handlu elementami złącznymi z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie techniki połączeń i zamocowań. 

Pracownicy naszej firmy charakteryzują się wysoką znajomością oferowanego asortymentu oraz odpowiednim przygotowaniem handlowym, co znacznie ułatwia rzetelną i fachową obsługę Naszych Klientów. 

Dzięki współpracy z największymi i najbardziej uznanymi producentami części złącznych mamy dostęp do najlepszych i najtańszych wyrobów wyprodukowanych przy zachowaniu wszelkich wymogów technologicznych. Pozwala to oferować Naszym Klientom towar o wysokiej jakości oraz konkurencyjnej cenie.

Zapasy magazynowe i różnorodność asortymentu - gwarantuje Naszym Odbiorcom możliwość dokonania zakupów w jednym miejscu! W naszej ofercie występują również normalia o podwyższonej wytrzymałości aluminiowe, nierdzewne, kwasoodporne, powlekane galwanicznie i ogniowo. Wyroby sprzedajemy głównie według Polskich Norm, lecz też według odpowiedników DIN, ISO, EN. Od 2008r. fima ma nowa lokalizację w nowoczesnej hali z duzym parkingiem.

Posiadamy możliwość przekazywania atestów / świadectw. Zakupiony towar można odebrać w miejscu firmy, a przy stałej współpracy lub większych ilościach dostarczamy własnym transportem.

Zapraszamy do współpracy.